• Staf

    NaamRolFunctie
    Boot, CorneTechnische stafCoach
    Elzakker, Thomas vanTechnische stafAssistent-coach
    Gelder, Marijn vanTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden E.L.B.C. MSE 1 ** (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Black Eagles MSE 31514011310104027028
    2Attacus MSE 31612041245111712824
    3Scheldesport Basketball MSE 1141004110397313020
    4Eastwood Tigers MSE 11510051242108016220
    5B.C. Virtus MSE 3126068698155412
    6B.C. Waldric MSE 114608974972212
    7BBF MIGLIORE MSE 11560910831148-6512
    8E.B.C.G. MSE 114509830976-14610
    9EBBC MSE 3134098741025-1518
    10Barons MSE 21540119271073-1468
    11E.L.B.C. MSE 1 **1520138361074-2384
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blom, MaxTeamspeler
    Bot, Jens WillemTeamspeler
    Gelder, Marijn vanTeamspeler
    Gerek, MuratTeamspeler
    Kortsmit, JorisTeamspeler
    Romme, MaikTeamspeler
    Seits, DaniTeamspeler
    Vermeulen, RikTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Eerstvolgende competitiewedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    E.L.B.C. MSE 1 **

    Mannen Senioren Afdeling

    55,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    71,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd